שמי עדי קדמי

מעצבת ואדריכלית פנים

 

 

לאורך השנים בהן אני עוסקת בעיצוב בתיהם של אנשים, למדתי להכיר ממפגשים בלתי אמצעיים עם לקוחותיי עד כמה נושא זה יושב על מקום רגשי, אינטימי וחשוב.. ויותר מכך, גם אני עצמי, כאם לשניים, שנושא הבית כה חשוב לה מבינה שהנראות והתכנון של הבית שלנו הם תולדה/ ראי של הפנימיות שלנו, של ההרכב המשפחתי שלנו. כל אחד לחוד וכולנו ביחד.

ביתו של אדם מבצרו ומייצג אותו לכל עניין ודבר.

 

 

"זה תמיד היה נראה לי כל כך מגוחך שאנשים רוצים להיות ליד מישהו כי הוא יפה. זה כמו לבחור את דגני הבוקר שלך בהתבסס בצבע שלהם ולא בטעם" (גון גרין).

 

לא פעם אני נפגשת עם לקוחות ש: "ראו", "שמעו", התרשמו ורוצים כזה!

בתהליך עבודה חוויתי, ממוקד וייחודי, הכולל מיפוי צרכים מדוקדק אנו לומדים מהם הצרכים, המהווים והרצונות "האמתיים" שלהם וביחד אנו בוחרים את הנכון, הפרקטי ומה שמדבר עליהם יותר מכל (החיבור הטבעי והראשוני שלהם).

חשוב לזכור, להבין ולהקשיב מה נכון לנו? מה עושה את זה נעים עבורנו? הרי מה שנעים ומתאים לאחד, לאו דווקא מתאים לשני.

אני מאמינה בחיבורים ומינונים נכונים של טקסטורות, צבעים, גוונים וחומרים. הם, לצד מיפוי צרכים נכון יביאו להרמוניה וסינרגיה בין מה שרצינו למה שיצרנו.  הם שיאפשרו לייצר אינטימיות ותחושת ביתיות, לצד נוחות מרבית.

 

הבית הוא יצירה אחת שלמה.  וככזאת, מכבדת את התהליך המשותף עם הלקוח על כל מורכבותו, בהקשבה ותכנון מוקפד ואיכותי עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר.

 

 

 

 

שלכם,

עדי קדמי